Vážení zájemci o fotovoltaický ohřev vody, nákup a montáž výrobků na fotovoltaický ohřev vody může provádět pouze vyškolená a certifikovaná firma. V sekci Seznam montážních firem najde certifikované firmy, které Vám mohou nabídnout dodání a instalaci systému včetně instalace fotovoltaických panelů na střeše, případně jiném vhodném místě, kabeláže, požadovaných zabezpečovacích prvků a pochopitelně i vlasntního zásobníku dle Vaších požadavků na velikost i funkci.

Chcete-li provádět montáž fotovoltaického systému ohřevu vody pomocí ohřívačů DZD a chcete-li být registrováni na naší stránce jako prodejní a montážní firma, musíte absolvovat odborné školení, na základě kterého získáte certifikát, opravňující Vás k nákupu a montáži našich systémů. Základním předpokladem je vzdělání v profesích elektrikář a instalatér nebo v příbuzném technickém oboru.

Pokud vzdělání splňujete Vy nebo Váš zaměstnanec a máte zájem o školení, napište nám na adresu export@dzd.cz a domluvte si termín. Školení se provádí v administrativní části výrobního závodu Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o. v Dražicích nad Jizerou.